Hakkımızda

Cipsaş Gıda San. ve Tic. A.Ş. (Cipsas Food Industry and Trading Inc.); Denizli, Türkiye'de kurulu mısır cipsi üreticisi ve ihracatçısıdır.

Tefaş; 1968 yılında kurulmuş, bölgenin tanınmış ve konusunda uzmanlaşmış kuruyemiş ve fındık işlemeci ve ihracatçısı ticari markadır. Köklü geçmişine dayalı yeni bir adım atarak; endüstriyel yolunun genişletilmesi kapsamında mısır cipsi imalatına başlamış ve sonunda Cipsas Gıda doğmuştur.

Cipsaş Gıda, nispeten daha küçük üretim kapasitesi ile 2012 yılında üretime başlamış, yıllar içinde üretim kapasitesini 10 ton/gün dökme ve 4 ton/gün paketli işleme seviyelerine çıkartmış, tüm dünyaya mısır cipsi sunan en büyük Türk ihracatçılarından biri olmayı başarmıştır.

Cipsaş Gıda, faaliyetlerini küresel pazarın ihtiyaçlarına göre uyarlamış; hızla artan talep karşısında operasyonel mükemmelliğini, en son teknoloji kullanarak ve en iyi profesyonelleri işe alarak geliştirmiştir.
 
Günümüzde Cipsaş Gıda, önde gelen atıştırmalık üretim şirketlerinden biridir ve büyümesini katlanarak sürdürmektedir.

Şirket; paketli ve dökme olarak geniş bir ürün yelpazesinin üreticisi ve ihracatçısıdır.

Cipsaş Gıda, 4 büyük marka ile ünlenmiştir: TEFOS, CRUNCH, TOMBY ve KANKY.

“Yağda kızartılmış” sınıfındaki bu 4 marka ürün, aynı zamanda her bireyin damak tadını sağlamak adına farklı soslar ve çeşniler ile üretilmektedir:
TEFOS (YOGURT&HERB, SPICY, HOT CORN, NACHO)
CRUNCH (TACO & MUSTARD, CHEESE, KETCHUP, CHILI MEXICANO)
TOMBY (TACO & MUSTARD, CHEESE, KETCHUP, CHILI MEXICANO)Ayrıca; Cipsaş Gıda, kendi segmentinde tek olma özelliği ile, “yağsız & fırınlanmış” ürünler de üretmektedir:
CRISPY CHEESE&ONION, ONDULE KEBAB, TOMBY STICK CHICKEN.

 

Cipsaş Gıda aynı zamanda "Özel Etiket" üretim yeteneğine de sahiptir.
Uluslararası bir ticaret şirketi olarak amacı, müşterilerinin beklentilerini tamamen karşılamak için kaliteli hizmet sağlamak; özel uygulama ve tasarım ihtiyaçlarına uyumlu ürünleri, mısır cipsi üretimi alanında kazandığı; paketleme, pazarlama ve imalat alanlarındaki mükemmellik anlayışı ile paketli veya dökme olarak sunmaktır.